DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Повертайтеся живими…

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Слово «ВІЙНА» -ніби  нещодавно  було таке далеке і книжне… Відлуння епох передає з покоління в покоління нових героїв, нових патріотів - «творців» свого часу . Кожного року в школі проводяться зустрічі - спогади із  ветеранами ВВВ , і не так давно воїнами – афганцями , але із плином часу,  спогади стаютьгіркішими і болючішими, а розповіді  все коротшими і стислішими.

Сьогодні , для підростаючого покоління,ці  факти ,  вже як пережите історією далеке  минуле, збережене  в трагічних спогадах  героїв-очевидців, в   підручника історії, кінофільмах та літературі. Однак історія підкреслює особливість нашого народу – безперервну боротьбу, за волю та  незалежність України , протягом її існування. Зараз ми переживаємо  переломні часи у житті кожного і держави загалом.

Цей рік, нажаль, за трагічних і болісних обставин дав  нам, українцям,  достатньо героїв, тепер варто зробити все , щоб про них не забули, адже вони стали для всіх  нас живим прикладом для патріотичного виховання сучасного українця.  Тож у цьому році  вже стало традицією  проводити  «круглі столи», «поетичні засідання» , зустрічі з учасниками АТО. Приміром , нещодавно, учні  5-А класу (кл.кер. Ларіонова В.Ю.) організували  гостинну зустріч  із випускником Вільшанської ЗШ І-ІІІ ст., солдатом – добровольцем Данцевич Д.Я. Зі слів  шкільного бібліотекаряЧіпак Н.В., та в минулому вчителя з індивідуальних занять Дмитра, учні дізналися  що він  у школі був собі звичайним хлопцем: любив рибалити і майструвати гарні вироби ***. Після закінчення навчання  , служив в армії, потім повернувся додому у рідну Вільшанку. Оскільки постійної роботи не було, то в  пригоді стало захоплення улюбленим ремеслом,  яким Дмитро і почав собі на  життя заробляти, виготовляючи добротні меблі нашим вільшанчанам.Все було  звичним до того дня, допоки  серце не «запалила іскра »,  у пошуках до переміни життя, нового життя, його  життя, у вільній незалежній Україні.Вчинок його Красота  О. В. відзначив  геройським,   як  з боку хлопця, так і солдата.Побажав легкої служби,  швидких перемін на краще  у нашій державі і побільше таких героїв.
Діти   оплесками,  із  короваєм зустрівши  Дмитра, підготували  теплий прийом,  юні аматори «золотого пера»,Моренко Міля, Оніщук Юля, Галушка Віка, Швець Наташазачитували власні вірші про рідний край і про війну в країні,  надихаючи всіх присутніх  патріотичними почуттями . Оля Крейтор та Юля Лобенко  вразили маленькі серця словами із пісні  «Балада про щастя», що говорить про те, як:
«Щастя хотіло  людям дати
Любові і тепла,
Щоб всі могли літати
 по небу без крила.
Щоб прокидались вранці,
Із радістю в очах,
Та люди не  спішили
Давати щастю шанс.

В одних жила зневіра,
а в інших самота,
А ще байдужість сіра,
і заздрість, і біда.
Усім знайшлося місце -
Залізли напролом,
І тільки щастю тісно
Було за цим столом…»

 Переглянувши військовий фотоальбом, прослухавши  вражаючі моменти з військового життя Дмитра  не відриваючи  а ні на хвилинку від гостя своїх  допитливих очей, діти з кожною хвилиною все більше цікавилися новим , незвіданим  для них, неспокійним  «братерським миром» , про який з обережністю, щоб не налякати, розповідав   Діма. Як він розповідав,  на службі доводилось по всякому, а як зайшла мова про бойових товаришів,  з теплотою в голосі промовив: «Ми вже як  одна велика сім*я. Хоч  зараз у відгулі, а вже хвилююся як вони там… скоріше   б повернутися на місце служби, знаю , їм потрібна моя підтримка.  Вони – моя друга родина , яку кидати – це неправильно…» Після  всього почутого , побаченого, хочеться вірити , що непохитний, легендарний і могутній  дух наших  воїнів стримає безумців.

Адже це істинні патріоти нашої держави. Це люди нового покоління,  нових поглядів і формувань. Ми віримо,  що вони захищатимуть  честь , свободу, незалежність та соборність до останнього, і вистоять у цьому , нерівному бою.
Хай щастить  вам, наші герої,  а дитячі листи і малюнки  стануть оберегами від лиха і біди.  Ми кожного дня  чекаємо на вас… Повертайтеся живими…

 Підготували завідуюча Вільшанською шкільною бібліотекою

Чіпак Надія та  педагог- організатор  Дісєвич Вікторія.

Додати коментар


Захисний код
Оновити