DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Здесь можно купить рыболовные катушки

І ПЕРЕМОГА ПРИЙШЛА

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Викладачі дитячої школи мистецтв СавєльєваАла та Швець Ірина переконливо перемогли на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сходинки до майстерності», виборовши І місце.

Автор: Розкажіть, будь ласка, про конкурс, з якого ви повернулися з переконливою перемогою.

Іра: У місті Кіровограді 15 – 16 листопада проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс педагогів-музикантів «Сходинки до майстерності».

Алла: Організаторами конкурсу були Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка та Кіровоградська музична школа №1 ім. Г.Г.Нейгауза.

Іра: Конкурс проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації та КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В.Сухомлинського».  Голова журі – народна артистка України, професор Валькевич Раїса Андріївна.

Алла: Мета фестивалю – це підтримка талановитих педагогів, стимулювання професійної діяльності та самореалізації виконавців-музикантів.

Іра: Конкурсних  номінацій було кілька, ми виступали в номінації «педагог-вокаліст» в категорії В – малі форми (дуети, тріо, квартети).

Алла: Прочитали умови конкурсу, похвилювалися, повагалися, порадилися з колегами…

Іра: Ризикнули. Добре підготувалися і – поїхали.

Автор: Підготовка була важкою?

Алла: О-о! Готувалися довго, відповідально. А як інакше. Знаєте, наші діти, змагаючись на різних конкурсах, перемагають. А тут ми – викладачі.

Іра: Не можна було програти ну ніяк. Це і честь школи, і особистий імідж і авторитет викладача серед учнів. Сяк-так готуватися не виходило.

Автор: А які враження у вас від організації самого конкурсу?

Алла: Атмосфера на самому конкурсі була надзвичайно доброзичливою і теплою. По-перше: «родныепенаты». Я закінчила цей університет, мистецький факультет. По-друге: зустрілася зі знайомими викладачами.

Іра: Нас настільки тепло зустріли, що мене жаль взяв: чому не вчилася в цьому університеті? Журі нам підспівувало. Глядачі підтримували. Співалося дуже гарно.

Автор: На вашу думку, що саме у вашому виступі підкорило журі?

Алла: Оригінальність. Одна пісня болгарська, друга – українська. Я в українському національному костюмі, Іра – в національному болгарському. І живий звук скрипки Дмитра Трубачова. Вийшло яскраво і живо. На мою думку, нам допомогла болгарська пісня, болгарською мовою.

Іра: Мені після виступу захотілося вивчити болгарську мову. Сподобалася дуже.

Алла: Ця перемога нас надихнула, окрилила. Таланти є скрізь. Не треба сумніватися, а йти, вчитися і – перемагати.

Іра: Чесно скажу, що перемоги не чекали. Але вкотре переконалися, що справа не в місці проживання, а в працелюбстві, цілеспрямованості, наполегливості...

Алла: І перемога прийде!

Іра: Дорогу осилить ідучий.

Додати коментар


Захисний код
Оновити