DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Здесь можно купить рыболовные катушки

Батьківська турбота

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Олена Пшенишнюк,

директор медичного

коледжу «Монада»

______________________

В кожній сім’ї  батьки бажають своїм дітям кращої долі, живуть і працюють заради їх успіху і благополуччя. Але не в усіх це виходить. А  сім’я Бєлєхових з села Бузникувате на Вільшанщині показує приклад  турботи про майбутнє своїх двох дочок. Настя – старша на рік, в шість років пішла в перший клас. А менша, п’ятирічна Женя, ніяк не хотіла розлучатися з сестрою, ходила за нею хвостиком. От і вирішили батьки домогтися в районі дозволу ходити дівчаткам в школу разом. Так разом  Женя і Настя закінчили  9 класів. Коли перед батьками постало питання, де вчитися  дівчатам далі, старша, Настя, не роздумувала – буде фармацевтом, працюватиме в аптеці, допомагатиме людям долати хвороби. Женя за звичкою піде за сестрою.

 

Фармацевтів готують в Первомайську в медичному колежді «Монада». Але це приватний вищий навчальний заклад, і навчання тут платне.  Проте Бєлєхови –Анюта Миколаївна та Віталій Вікторович - вирішили дати дівчатам престижну і добре оплачувану в наш нелегкий час спеціальність фармацевта. Звичайно, зарплати Віталія Вікторовича навряд би вистачило, бо він працює на різних роботах в СФГ «Роксана», та й мама не працює. Але для цих людей найголовніше в житті – діти, яких вони виховали розумними, порядними, добрими. Не секрет – в селі замало перспектив для випускників школи, які мають хороші знання і бажання вчитися. Що далі? Здобувати середню освіту в сусідньому селі і через два роки знову ламати голову над тим, куди вступати. Отже вирішили на сімейній раді – треба дівчатам вчитися за обраною спеціальністю. Вступні іспити в коледж дівчата здали успішно, бо в школі вчилися старанно і добросовісно. А щоб оплатити навчання, прийшлось утримувати велике господарство. Дідусь з бабусею допомагають в оплаті квартири в Первомайську.

Два з половиною роки навчання промайнули швидко.  Дівчата наполегливо будують свій шлях, не витрачають марно дорогоцінні молоді літа. Вони добре вчаться, особливо захоплюються професійними дисциплінами. Молодша, Женя, навіть обігнала свою сестру, вже другий рік її обирають президентом коледжу Незабаром переддипломна практика, в липні – диплом фармацевта,  початок трудового шляху в аптеці. Але зупинятися на досягнутому не в їх правилах життя.  Вони планують  одночасно навчатися на фармацевтичному факультеті медичного університету, бо отримана кваліфікація фармацевта дає можливість вступити на скорочений  університетський курс.

Батьки Бєлєхових Анастасії і Євгенії можуть бути впевненими в їх професійному успіху, бо дівчата  знають, чого хочуть  досягти  і готові долати будь-які перешкоди.  Порада і турботабатьків стали міцним фундаментом для початку їхсамостійноїжиттєвої дороги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити