DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Здесь можно купить рыболовные катушки

Леді осінь

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Світлана Трубачова,
директор РБК
____________________
Вже третій місяць малює осінь свої пейзажі і натюрморти, майстерно поєднуючи зелені відтінки з жовто-багряними і золотими та віртуозно виграє на скрипці дощу, відтворюючи  з падаючих крапель досконалі  ноти.
А в  районному Будинку культури в останній день жовтня привітно горіли вогні і в залі лунали бурхливі оплески. Це глядачі зустрічали на сцені учасниць розважальної конкурсної програми «Леді-осінь 2014».
Позмагатися за титул та продемонструвати глядачам свою красу і таланти на сцену вийшли чотири учасниці, учениці Вільшанської загальноосвітньої школи: Галушка Вікторія, КобізюкРімма, Єнчева Вікторія та СмиловенкоАнастасія. Дівчата самі отримали величезне задоволення від участі у конкурсі, а також подарували глядачам півтори години гарного настрою. Учасниці програми танцювали, малювали, мріяли про майбутні професії, фантазували, співали і, звичайно, вражали всіх присутніх прекрасними сукнями і неперевершеною грацією.


Оцінювало конкурсанток молоде креативне та вельмишановне журі: підприємець, постійний вдячний глядач усіх наших дозвіллєвих заходів, молода і завзята Антонова Юлія Миколаївна, директор централізованої бібліотечної системи, мудра, зважлива і справедлива Каліфорова Ірина Сергіївна, методист центру дитячої та юнацької творчості, постійний спонсор наших розважальних програм, витончена і талановита Радова Тетяна Валентинівна, учасник телевізійного шоу «X - фактор» та аматор районного Будинку культури Добров Володимир Миколайович, викладач Вільшанської загальноосвітньої школи, центру дитячої та юнацької творчості, учасник майже всіх аматорських колективів районного Будинку культури, керівник любительського об’єднання «Музичні перлини», співорганізатор щорічного традиційного  «Пісенного вернісажу»  Путіньов Михайло Анатолійович.
Учасниць щиро зустріли оплесками глядачі і підтримували з перших хвилин  запального танцю і до церемонії нагородження. Наприкінці програми конкурсантки отримали номінації: «леді чарівність»  – Галушка Вікторія, «леді ніжність» – Єнчева Вікторія, «леді творчість» –  СмиловенкоАнастасія, а очікувану перемогу – титул «леді осінь» і корону переможниці – КобізюкРімма.
Щира подяка від нас спонсорам програми: Ларисі Зелененькій, магазин «Наталі»;Тетяні Радовій, магазин «Квіти»; Юлії Антоновій, магазин «Аннушка»; Георгію Панченку, підприємецю з селаКотовське, а також всім, хто допомагав конкурсанткам: батькам, вчителям, друзям. Дякуємо Володимиру Доброву та Івану Кауліну за освітлювальні прилади, які вони люб’язно надали у користування під час проведення програми, а також аматорам-вокалістам районного будинку культури та хореографічному колективу «Каприз» РБК за якісне художнє оформлення програми.
Особлива подяка колективу районного Будинку культури, який, як завжди, професійно спрацював в організації заходу, а також моїй молодій колезі  – дипломованому хореографу – Валерії Дядюрі, адже це був її дебют у підготовці такого роду заходу. Впевнена,що і надалі ми порадуємо вільшанців подібними дозвіллєвими програмами.  І на сам кінець побажання жителям нашого селища. Шановні, за всіма своїми домашніми проблемами, можна знайти вільні дві години і прийти підтримати дітей задля їх задоволення і щасливого блиску в очах. І річ не у п’ятьох гривнях, які коштував квиток на програму, а у місяцях роботи, хвилюванні і бажанні сподобатись вам.
Свято вдалося. Поступово опустів зал, стихла музика і потухли вогні. Але ще довго десь у повітрі відчувалася атмосфера  свята, а красуня-осінь продовжувала розфарбовувати світ і створювати неперевершену осінню симфонію. Промайнув останній день жовтня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити