DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Здесь можно купить рыболовные катушки

Осіннє чудо

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Тетяна Радова,
Методист Вільшанського ЦДЮТ
____________________
В останні роки стало дуже новомодним у великих містах проводити конкурси квіткових килимів, на день міста або восени, коли квіти радують нас своїми яскравими барвами. Місто Кропивницький теж не стало винятком. Вперше обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді оголосив конкурс флористики та фітодизайну позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів в номінації «Квіткові килими». До участі в конкурсі запрошувалися команди з усіх районів та міст області, учні віком від 10 до 16 років. Програма конкурсу передбачала створення учасниками квіткового килима розміром 1х1 або квіткову скульптуру не менше ніж 1 метр з попередньо підготовленого матеріалу за створеними ескізами. Для реалізації конкурсного проекту учасники могли використовувати квіти, листя, моховиння, плоди тощо. Обов’язковим етапом для учасників був захист представлених робіт.


Конкурс проводився з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси та творчого натхнення, розвиток професійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера та обмін досвідом.
Обласний конкурс проходив під назвою «Квітуча моя Україна» і присвячувався25-річчю незалежності України.
Вільшанщину представляли досвідчений керівник гуртка «Фітодизайн» Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості Оксана Лановенко зі своїми вихованцями. Як розповідала керівник гуртка було не складно зробити килим з квітів, складно було придумати ідею, а ще складніше знайти саме квіти, адже цьогорічна літня спека випалила всі квітники. А щоб здивувати глядачів своєю роботою, потрібно було придумати щось оригінальне, те, що відображало б всю нашу Україну, колорит нашого рідного краю, символи нашої землі. Адже назва роботи «Квітуча моя Україна». В конкурсі приймали участь вихованці гуртка «Фітодизайн» - Драганова Даша 8 клас, Чернуха Сніжана 8 клас, Опря Ганна 10 клас, вони були найменшими учасниками конкурсу. Як згадують діти на початку конкурсу був присутній страх і хвилювання, адже в конкурсі приймали участь більшість команд з міста Кропивницького, в яких була перевага в матеріалі, а саме: куплені дорогі квіти і інструменти, костюми, музичне оформлення, а у нас калина, чорнобривці, хміль та айстри.
І ось настав момент визначення переможців. Журі довго вагалися, але робота, яку виготовили вихованці Вільшанського ЦДЮТ та оригінальний захист проекту викликали схвальні відгуки членів журі та захоплення відвідувачів. І ось таке бажане І місце. За зайняте І місце у конкурсі флористів «Квіткові килими» гуртківців нагороджено Дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, а також спеціально виготовленим кубком переможця.
І тепер наступного року Кіровоградську область у місті Києві будуть представляти вихованці гуртка «Фітодизайн» та його керівник Оксана Лановенко. Тож побажаємо їм натхнення, творчих задумів, моральної та матеріальної підтримки і призового місця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити