DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Здесь можно купить рыболовные катушки

Ситуація так і залишається напруженою

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Власна ІНФ.
____________________
Як ми вже писали, в ПСП ім. Димитрова продовжується протистояння нових власників (за нашим визначенням рейдерів) та старого керівництва.
Поки що ситуація не змінилася.
Питання рейдерства - це безперечно клопіт силових структур та все ж …
Не видно і активних дій влади. Складається враження, що державі вже не потрібні врожаї, робочі місця та сплачені податки. Соняшник та кукурудза не зібрані, і поки що не збираються жнивувати а ні нові, а ні старі власники.
Тобто ситуація банально проста – це не наш головний біль. Спасіння потопаючого - справа рук самого потопаючого.
Ще раз наголошуємо, що цьому конфлікті крапку повинен поставити суд, та все ж якісь механізми впливу влада має і повинна їх використовувати.
В ході цих протиправних дій, як завжди, постраждають прості селяни. Не через те, що вони щось недоотримають, а в перспективі, через те що всім відомо здавна: де спірна територія, там ніколи не буде толку.
Не зрозуміла позиція і новоспечених власників. Адже за логікою, їм потрібно налагоджувати зв’язки з місцевим населенням та намагатися, якщо вони хочуть господарювати, знайти порозуміння з усіма, а цього не видно.
Хто б що не говорив - ситуація дуже заплутана і допоки їй кінця-краю її не видно. Тому ми пильно стежимо за розвитком подій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити