DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Коли будуть сніданки?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Андрій Лучанінов
_____________________
Закінчується вересень, а діти непільгових категорій 1-4 класів у Вільшанській школі не отримують безкоштовних сніданків.
Батьків турбує це питання, вони неодноразово зверталися до редакції газети «Зорі над Синюхою».
Я спробував розібратися в цій ситуації.


Існує угода від 26 лютого 2016 року між Вільшанською селищною радою та Вільшанською районною державною адміністрацією про надання субвенції на харчування дітей 1-4 класів. Сума субвенції - 60 тис. грн на рік.
Харчування у Вільшанській школі дітей 1-4 класів коштує близько 20 тис. грн на місяць. Порахувати нескладно, згідно угоди грошей вистачає на 3 місяці. Тобто з березня по травень.
Відповідно грошей на наступні місяці просто не вистачило. На даний час потрібно виділяти додаткові кошти.
Тепер, аби не керуватися слухами про те хто і кого повинен харчувати, подивимося законодавство України з цього питання.
Згідно ст. 5 закону України «Про охорону дитинства» «Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції, визначеної законом, забезпечують:
організацію безкоштовного харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
Згідно ст. 13 цього ж закону «Органи місцевого самоврядування відповідно до законодавства можуть забезпечувати харчуванням учнів інших категорій та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів.»
Тобто органи місцевого самоврядування можуть і не виділяти кошти на харчування дітей інших категорій. Все залежить від доброї волі посадових осіб місцевої ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити