DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Мешканці с. Добре, не піддавайтесь провокаціям зі сторони рейдерів ПСП ім. Димитрова!

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Реалії сьогодення:
В Кіровоградській області Вільшанського району с. Добре зареєстровано приватне сільськогосподарське підприємство ім. Димитрова, керівником якого є Кіров Іван Петрович. Протягом останніх 24 років підприємство обробляє землі, які належать пайщикам, місцевим мешканцям, в більшості пенсіонерам та працівникам соціальної сфери. Підприємством розрахунки з пайщиками проводились в повному обсязі та вчасно, вирішувались їхні соціально-побутові проблеми, ніяких проблем не виникало.
Протягом серпня 2016 року відбулось рейдерське захоплення ПСП ім. Димитрова. Так, 5 серпня 2016 року за підробленими документами (даний факт підтверджується висновками відповідних експертиз документів), без відома керівника Кірова І.П., відбулася зміна державної реєстрації до установчих документів, та з цього часу засновником стало підприємство з Миколаївської області (інформація не розголошується в інтересах слідства).
26 серпня 2016 року за підробленими документами, без відома керівника Кірова І.П., у приватного нотаріуса відбулася наступна зміна державної реєстрації до установчих документів, та з цього часу засновником стало інше підприємство Кіровоградської області і в цей же день призначено нового директора ПСП ім. Димитрова.


28 серпня 2016 року близько 16 год. 30 хв. відбулось силове рейдерське захоплення підприємства. 20-25 невідомих чоловіків на мікроавтобусі та трьох «джипах» прибули до території підприємства, пошкодивши дверні запори та ворота, проникли на територію току, де вивели з ладу сільгосптехніку, викрали посівний матеріал, а також вибивши вхідні двері, проникли в приміщення адмінбудівлі, звідки викрали бухгалтерські документи. Дізнавшись про це піднялись місцеві мешканці та пайщики, які стали чинити опір, однак невідомі особи спричинили їм тілесні ушкодження і місцеві мешканці були вимушені відступити. Один із постраждалих місцевих мешканців потрапив у лікарню. З того часу невідомі особи цілодобово здійснюють охорону току та адмінбудівлі, не допускають працівників підприємства до роботи та блокують роботу підприємства в цілому. В складських приміщеннях току залишається зібраний врожай зернових 2016 року, який належить пайщикам. На полях знаходиться незібраний врожай соняшника та кукурудзи.
Окрім цього, в період з серпня 2016 року по теперішній час, невідомі особи здійснили підпал та знешкодили кормовий цех та ветеринарний пункт ПСП ім. Димитрова, остання подія сталася в ніч з 21 на 22 серпня 2016 року.
За вказаними фактами проводиться досудове розслідування і більше інформація не розголошується в інтересах слідства.
18 серпня 2016 року за ініціативою Кірова І.П., з метою зберегти майно ПСП ім. Димитрова та посіви соняшнику і кукурудзи, ухвалою суду накладено арешт на все майно підприємства, в тому числі і посіви соняшнику та кукурудзи.
У разі самовільного збирання врожаю та розтрати майна підприємства, згідно ст. 382 Кримінального Кодексу України, передбачається кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду та передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
На сьогоднішній день, рейдери в с. Добре Вільшанського району, з метою дестабілізації ситуації, розміщують оголошення на магазинах та будівлях органів місцевого самоврядування та закликають людей до вчинення незаконних, протиправних дій, за які передбачено кримінальну відповідальність, шляхом начебто видачі паїв пайщикам та виходу на роботу працівників підприємства.
На жаль, сьогодення диктує свої умови, недосконалість законодавства затягує процес відновлення порушених прав директора ПСП ім. Димитрова Кірова Івана Петровича. Однак ми живемо в Правовій державі і справедливість буде на нашій стороні. Інтереси Кірова І.П. захищає команда юристів, які вирішують проблему в рамках чинного законодавства України. Всі справи на теперішній час знаходяться на розгляді суддів різних інстанцій і в найкоротший час порушені права Кірова І.П. будуть відновлені, підприємство запрацює, інтереси пайщиків в законному порядку будуть вирішені.

Статтю підготував адвокат Сторчак С.О., свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю №805, видане Миколаївською обласною Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 31 липня 2012 року.

Коментарі   

0 #1 profile 02.11.2018, 13:17
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html