DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Децентралізація у дії

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

3 жовтня у смт Помічна Добровеличківського району відбулася громадська дискусія «Децентралізація у дії. Особливості розвитку об’єднаних територіальних громад», у якій взяли участь Мінрегіонбуд, експерти швейцарсько-українського проекту DESPRO та активісти ГО «Спільна дія», а також міські, сільські та селищні голови з Кіровоградщини та Тернопільщини.
Під час дискусії експерти, органи місцевого самоврядування та активісти обговорили питання пошуку інвестицій, основні проблеми та переваги децентралізації, коли відбудуться вибори до об’єднаних територіальних громад, а також розповіли про досвід новостворених громад на Кіровоградщині та Тернопільщині.


Це вже не перший такий захід щодо роз’яснення суті децентралізації у якому беруть участь представники Вільшанського району. Цього разу участь у громадській дискусії взяли заступник голови Вільшанської районної ради Олександр Михайлов, сільський голова с. Добрянка Олександр Дегтярьов, сільський голова с. Сухий Ташлик Павло Рибачок, депутат районної ради Микола Погрібний.
Учасники заходу мали змогу подискутувати на тему децентралізіції з експертами Лілією Поповою (начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України), Іваном Лукеря (експерт швейцарсько-українсьеого проекту «Підтримка децентралізації в Україні»DESPRO), Анатолієм Куликом, (голова Байківецької об’єднаної територіальної громади Тернопільської області), Олександром Корінним (голова Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області).

На фото: делегація Вільшанського району.

Коментарі   

0 #1 profile 31.10.2018, 19:52
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html