DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Здесь можно купить рыболовные катушки

Вільшанка прийняла участь у Покровському ярмарку

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Власна інф.
____________________
У Кропивницькому відбулася IV Мiжнapoднa aгpoпpoмислoвa вистaвкa «AGROEXPO-2016».
В урочистому відкритті взяв участь мiнiстp aгpapнoї пoлiтики тa пpoдoвoльствa Укpaїни Тaрac Кутoвий, заступник міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева та голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
У рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО – 2016» 30 вересня-01 жовтня відбувся щорічний «Покровський ярмарок». Цього року у «Покровському ярмарку» взяли участь 88 суб’єктів господарювання з 21 району області.


Участь у ньому взяли і сільськогосподарські підприємства нашого району. Свою продукцію представили господарства ПСП «Південне», ПСП ім. Шевченка, ПСП ім. Ватутіна.
На ярмарку була представлена продукція рослинництва (картопля, цибуля, олія, яблука, солодкий перець, помідори, буряк столовий, морква, капуста, крупа гречана) та хлібобулочні вироби.
Продукція реалізувалася за доступними цінами. Ярмарок був проведений в найкращих українських традиціях з цікавими конкурсами, частуваннями і піснями.
Представники Вільшанського району взяли участь у конкурсах «Гарбуз-велетень», конкурс короваїв «Сонце у тісті», «Покровська смакота».
Конкурс «Гарбуз-велетень» проходив у два тури. У першому турі 30 вересня переміг гарбуз жителя Олександрівського району Олександра Куценка. Його гарбуз заважив на 57,2 кг.
Після тривалого зважування, у другому підсумковому турі, який пройшов 1 жовтня, переміг гарбуз Сергія Куценка (брата Олександра Куценка). Гарбуз-переможець заважив на 63 кг. Переможець отримав у подарунок телевізор.
У минулому році найбільшого гарбуза виростив житель Кіровоградського району Олександр Корнета, який на власному городі виростив гарбуз вагою 38 кг 300 г.
В рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO також відбулася туристична виставка «Кіровоградщина запрошує - 2016» участь у якій взяли представники відділу культури Вільшанської райдержадміністрації.
Під час конкурсу «Мандрівка рідним краєм» делегати розповіли про туристичні маршрути району та представили їх у вигляді банеру, презентаційних стендів, інформаційних буклетів та путівників.
Склад делегації Вільшанського району: голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Сакун, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ліліана Дрига, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Олена Михайлова, директор районного україно-болгарського музею історії Михайло Поліщук, директор районного будинку культури Світлана Трубачова, працівник відділу культури, туризму та культурної спадщини Олена Доброва, скрипаль Дмитро Трубачов та головний спеціаліст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олена Михайлова.
ПІДСУМКИ
«ПОКРОВСЬКОГО
ЯРМАРКУ-2016»

Конкурс «Гарбуз-велетень»

Переможець – гарбуз вагою 63 кг жителя Олександрівського району Сергія Куценка.

Диплом за 2-е місце отримав брат переможця Олександр Куценко, що виростив гарбуз вагою 57,2 кг.

Конкурс караваїв
«Сонце у тісті»

І місце - Новоукраїнський район
ІІ місце - Бобринецький район
ІІІ місце - Кіровоградський район

За кращу
експозицію району
І місце - Бобринецький район
ІІ місце - Новоукраїнський район
ІІІ місце - Олександрійський район

За кращу
презентацію району

І місце - Новоукраїнський район
ІІ місце - Бобринецький район
ІІІ місце - Олександрійський район

Конкурс «Зелена краса»

І місце - Обласне управління лісового і мисливського господарства
ІІ місце - Компаніївський район
ІІІ місце - Новоархангельський район

Коментарі   

0 #1 profile 01.11.2018, 08:50
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Строительная доска объявлений на сайте fortstroi.com.ua
Как заработать на недвижимости, подробнее на сайте comintour.net
Придомовая территория, норматив здесь http://stroidom-shop.ru/pravila/pridomovaya-territoriya.html