DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Здесь можно купить рыболовные катушки

24 роки: з людьми і для людей

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Державна служба зайнятості, яка 21 грудня 2014 року відзначатиме своє 24-річчя, на сьогодні – єдина в українському суспільстві державна установа, що на засадах соціального страхування на безкоштовній основі надає широкий спектр послуг громадянам у забезпеченні їх роботою та роботодавцям – у забезпеченні робочою силою.

 

Комплекс соціальних послуг Вільшанського районного центру  зайнятості, які надаються населенню та роботодавцям , зорієнтований, у першу чергу, на легальну зайнятість, сприяння працевлаштуванню в Україні, протидію торгівлі людьми, пріоритетне обслуговування соціально вразливих верств населення, запобігання безробіттю, вихід економіки з «тіні». Нинішнього року до категорії особливих клієнтів служби зайнятості додалися й вимушені переселенці  з тимчасово окупованих південно-східних територій та районів проведення  антитерористичної операції.

За 24 роки діяльності районної служби зайнятості: скористалися послугами – понад 10 тисяч незайнятих громадян;працевлаштовано – понад 6 тисяч шукачів роботи; професійне навчання та навички отримали – понад 2 тисячі безробітних; тимчасовою працею охоплено понад 3 тисячі осіб.

Упродовж січня-листопада 2014 року соціальними послугами районної служби зайнятості скористалися більш як  тисяча осіб. Було працевлаштовано майже 500 громадян.

 На нові робочі місця  з компенсацією роботодавцям єдиного соціального внеску з коштів соціального Фонду  службою зайнятості працевлаштовано цього року 4 безробітних, в тому числі 2 безробітні, які потребують додаткових гарантій держави у працевлаштуванні. З початку року підвищили свій професійний рівень та отримали нову професію за сприяння служби зайнятості  220  безробітних.

Робота працівників центру  зайнятості – не тільки в статистичних показниках, а й у долях людей, які звертаються за допомогою.

Служба зайнятості сприяє безробітним у започаткуванні власної справи, виплачуючи одноразово допомогу з безробіття. Завдяки цій соціальній послузі нинішнього року стали підприємцями і мають роботу 17 колишніх безробітних, а за роки існування служби зайнятості – більш як 200 вільшанців .

Дієвою формою матеріальної підтримки безробітних, можливістю закріпитися на робочому місці є організація  громадських та інших робіт тимчасового характеру. У них з початку року взяли участь  365 осіб, які були залучені до підсобних робіт на підприємствах, до робіт з благоустрою скверів і місць відпочинку, розчищення придорожніх та прибережних смуг, відновлення та ремонту пам’ятників, упорядкування територій та ремонту об’єктів соціальної сфери  тощо.

Одним із пріоритетних напрямків у роботі державної служби зайнятості є професійна орієнтація населення. Адже, як свідчить практика, найкращий захист від безробіття – вибір професії, затребуваної на ринку праці. Тому розвиток цілісної системи профорієнтації, здійснення державної політики профорієнтації, що сприятиме гармонізації попиту і пропозиції робочої сили, – надзвичайно важливі. Профорієнтація служби зайнятості  – це не тільки різноманітні заходи у навчальних закладах, таборах відпочинку, виїзні акції  у населених пунктах ,  це й профорієнтаційні термінали у загальноосвітніх школах, системна інформаційно-роз’яснювальна робота серед безробітних, молоді, яка навчається, батьків, педагогів, зайнятого населення засобами залучення до групових та масових  заходів.

Підтримувати і примножувати авторитет державної служби зайнятості – дієвої та сучасної соціальної структури, яка постійно вдосконалює якість і розширює обсяги соціальних послуг для незайнятого населення та роботодавців, – саме у цьому вбачають своє основне завдання  фахівці Вільшанського районного центру зайнятості. Вони не тільки щоденно надають соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, ведуть профорієнтаційну роботу, але й налагоджують ефективні моделі та схеми співпраці з роботодавцями, впроваджують новітні технології з надання інформаційних та соціальних послуг, розробляють оперативні стратегії реагування на ті чи інші зрушення на ринку праці.

Тож, користуючись нагодою, хочу привітати колектив працівників Вільшанського районного центру зайнятості та наших клієнтів, роботодавців, соціальних партнерів з річницею створення Державної служби зайнятості та наступаючим Новим роком!

 Бажаю  Вам в наступному році отримати більше позитиву, більше щасливих миттєвостей в особистому житті, менше проблем в економіці, і хай береже Вас Бог.

Всім щастя, здоров'я і до зустрічей в Новому році!

Директор районного центру зайнятості                                                     Н.Лисонь

Додати коментар


Захисний код
Оновити