DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Додавати статті та рекламні матеріали можуть тільки зареєстровані користувачі

Для реєстрації натисніть ТУТ

Рыболовные катушки http://nachodki.ru/shop/okhota-turizm-rybalka/katushki.html на сайте nachodki.ru

Влучний постріл на місцеві вибори

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рішенням 33 сесії VІ скликання  Вільшанської селищної ради  від 04.12.2014 року було створено комунальне підприємство «Редакція газети «Вільшанський вісник» з статутним фондом 25 тис.грн яке очолив Іван Людвідчук.

Для вуличних депутатів селищний голова Володимир Харковенко запропонував тезу, що на сьогоднішній день для нормальної роботи ради конче необхідно видання, яке б висвітлювало її діяльність. Хоча дивно, чому саме газету, а не інтернет-сторінку або сайт, який безкоштовний і де люди могли б знайомитися з проектами та рішеннями ради постійно на системній основі. Адже роботу селищної ради населення повинно бачити і відчувати, а не читати.

Мабуть у Вільшанці зовсім відсутні проблеми, і селищна рада одна із найбагатших в області, так як в цей час може дозволити собі утримувати газету.

Справа часу - це дійсно створено в інтересах громади, або це влучний постріл на майбутні місцеві вибори, де видання стане рупором голови селищної ради.

Як би там не було, та все ж газета має право на існування, і хотілося б щоб «Вільшанський вісник» став надійним товаришем вільшанцям.

Джерело: http://persha.kr.ua/u-vilshanci-nova-gazeta-vluchnij-postril-z-pricilom-na-miscevi-vibori/

Додати коментар


Захисний код
Оновити